Boazerie

Stare pokomunistyczne boazerie nie kojarzą się dobrze. To co można zrobić z obecnie dostępnych materiałów na rynku to przepaść. Odpowiednio dobrane i skomponowane elementy drewniane na ścianie czynią wizualne cuda.

Sufity drewniane

Podwieszane sufity drewniane najczęściej są stosowane przy komercyjnych projektach typu, hotele, ośrodki. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie aby w przestrzeni domowej pokusić się o elementy drewniane na suficie i uatrakcyjnić wnętrze.

Drzwi

Zewnętrzne lub wewnętrzne. Drzwi na wymiar, np: skośne na poddaszu. Drzwi otwierane lub przesuwne dla małych wnętrz. Projekt według uznania klienta. Możemy też zaproponować wstawki metalowe, aluminiowe, ze szkła lub tworzywa sztucznego. Również z gatunków egzotycznych.

Materiały

Na boazerie sufity podwieszane polecamy następujące gatunki drewna. Na Drzwi następujące. Do zabezpieczania drewna we wnętrzach polecamy następujący środki.

Różne wykonania

Konstrukcja pod sufitem Hotel

Nowoczesna boazeria i sufit

Olsztyn Ośrodek „Słoneczna Polana

CEiIK Olsztyn Sala konferencyjna

Pozostałe wykonania

Elewacje drewniane
na zewnątrz
Konstrukcje z drewna
na zewnątrz
Ogrodzenia, bramy
na zewnątrz
Schody, balustrady
na zewnątrz, wnętrza
Wnętrza w drewnie
wnętrza
Tarasy, mola
na zewnątrz
Meble na wymiar
wnętrza
Dekoracja i zabezpieczanie drewna
na zewnątrz
Sklep: drewno, półfabrykaty
na zewnątrz, wnętrza
Renowacje i inne
wnętrza

Dane kontaktowe


Przykładowa strona. Strony są inne niż wpisy na blogu, ponieważ nie tylko znajdują się zawsze w jednym miejscu, ale także pojawiają się w menu witryny (w większości motywów). Większość użytkowników zaczyna od strony z informacjami o sobie, która zapozna ich przed odwiedzającymi witrynę. Taka strona może zawierać na przykład taką treść:

Cześć! Za dnia jestem kurierem rowerowym, nocą próbuję swoich sił w aktorstwie, a to jest moja witryna. Mieszkam w Krakowie, mam wspaniałego psa który wabi się Reks i lubię piña coladę (oraz spacery, gdy pada deszcz).

…albo coś takiego:

Firma XYZ Doohickey została założona w 1971 roku i od tamtej pory dostarcza społeczeństwu dobrej jakości gadżety. Znajdująca się w Gotham City XYZ zatrudnia ponad 2000 osób i robi niesamowite rzeczy dla społeczności Gotham.

Jako nowy użytkownik WordPressa, powinieneś przejść do swojego kokpitu aby usunąć tę stronę i stworzyć nowe z własną treścią. Dobrej zabawy!