Elewacje drewniane

Niepowtarzalny walor estetyczny i nowa jakość wizualna. Łatwość obróbki drewna pozwala na uzyskanie dowolnego designu. Funkcja dodatkowego docieplenia. Skutecznie zabezpieczone przed czynnikami atmosferycznymi.

Polecane gatunki

Najczęściej wykonujemy i polecamy elewacje drewniane z termo-sosny, termo-jesionu, termo-ayous, cedru kanadyjskiego, modrzewia syberyjskiego, świerku skandynawskiego, merantii, okume, sosy.

Elewacje wentylowane

Posiadamy również doświadczenie w wykonywaniu elewacji wentylowanych z płyt włókno-cementowych, laminatu HPL, z płyt drewnianych (warstwowych) oraz drewnopodobnych.

Podbitki

Jeżeli nie ma w projekcie elementów elewacji drewnianej warto wykonać chociaż piękną podbitkę drewnianą. Będąc jedynym elementem drewnianym będzie przyciągała wzrok i podniesie walory estetyczne całego budynku.

Elewacja z Cedru. Gdynia


Kil Gdynia


Elewacje Gdynia

Termojesion Gdynia


Elewacje osiedle „APP” Gdańsk

Gdańsk Osiedle Naptun Park


Gdańsk elewacja drewniana

Gdańsk Osowa Elewacja drewniana dla „Pomorskie Domy”

Sopot – Restauracja na Molo

Hotel nad j.Charzykowe

Gdańsk Muzeum Morskie

Promenda Mikołajki

Gdańsk Hipodrom

Podbitki


Pozostałe wykonania

Elewacje drewniane
na zewnątrz
Konstrukcje z drewna
na zewnątrz
Ogrodzenia, bramy
na zewnątrz
Schody, balustrady
na zewnątrz, wnętrza
Wnętrza w drewnie
wnętrza
Tarasy, mola
na zewnątrz
Meble na wymiar
wnętrza
Dekoracja i zabezpieczanie drewna
na zewnątrz
Sklep: drewno, półfabrykaty
na zewnątrz, wnętrza
Renowacje i inne
wnętrza

Dane kontaktowe


Przykładowa strona. Strony są inne niż wpisy na blogu, ponieważ nie tylko znajdują się zawsze w jednym miejscu, ale także pojawiają się w menu witryny (w większości motywów). Większość użytkowników zaczyna od strony z informacjami o sobie, która zapozna ich przed odwiedzającymi witrynę. Taka strona może zawierać na przykład taką treść:

Cześć! Za dnia jestem kurierem rowerowym, nocą próbuję swoich sił w aktorstwie, a to jest moja witryna. Mieszkam w Krakowie, mam wspaniałego psa który wabi się Reks i lubię piña coladę (oraz spacery, gdy pada deszcz).

…albo coś takiego:

Firma XYZ Doohickey została założona w 1971 roku i od tamtej pory dostarcza społeczeństwu dobrej jakości gadżety. Znajdująca się w Gotham City XYZ zatrudnia ponad 2000 osób i robi niesamowite rzeczy dla społeczności Gotham.

Jako nowy użytkownik WordPressa, powinieneś przejść do swojego kokpitu aby usunąć tę stronę i stworzyć nowe z własną treścią. Dobrej zabawy!