Ogrodzenia

Dowolne wymiary, projekt typowy lub indywidualny. Styl prosty lub ozdobny. W kwestii prześwitu proponujemy z prześwitem, pół prześwitem oraz zakrywające dla większej prywatności. Rozwiązania sztachetowe, boazeryjne, ryflowane i lamelowe. Ogrodzenia na podmurówce lub bez.

Bramy

Bramy wejściowe drewniane ale również garażowe na systemie, który jest przystosowany do obicia deską elewacyjną. Mamy takie wykonania na swoim koncie i brama garażowa obita deską wygląda szlachetnie.

Wizualizacje

Większość projektów domów jest sprzedawana bez projektu ogrodzenia. Dobrze wykonany projekt ogrodzenia, który spełnia swoje funkcje i wizualnie gra z bryłą jest istotny dopełnieniem wizualnym posesji. Wychodząc naprzeciw tej potrzebie robimy wizualizacje ogrodzenia na tle budynku.

Zrównoważony projekt

Ogrodzenie domu spełnia kilka funkcji. Z jednej strony mamy potrzebę prywatności a z drugiej strony ogrodzenie wyraża nastawienie i szacunek do osób z otoczenia. Podpowiadamy jak umiejętnie zachować balans między tymi dwiema potrzebami, by stworzyć projekt który zaspokaja potrzeby prywatności i tworzy mury, które nie dzielą a łączą.

Przykładowa ogrodzenia i bramy

Gdańsk Osiedla APP

Ogrodzenia Gdańsk – osiedle „Neptun Park”

Ogrodzenie cedrowe w Gdańsku

Ogrodznie Olsztyn ul. Bajkowa

Pozostałe wykonania

Elewacje drewniane
na zewnątrz
Konstrukcje z drewna
na zewnątrz
Ogrodzenia, bramy
na zewnątrz
Schody, balustrady
na zewnątrz, wnętrza
Wnętrza w drewnie
wnętrza
Tarasy, mola
na zewnątrz
Meble na wymiar
wnętrza
Dekoracja i zabezpieczanie drewna
na zewnątrz
Sklep: drewno, półfabrykaty
na zewnątrz, wnętrza
Renowacje i inne
wnętrza

Dane kontaktowe


Przykładowa strona. Strony są inne niż wpisy na blogu, ponieważ nie tylko znajdują się zawsze w jednym miejscu, ale także pojawiają się w menu witryny (w większości motywów). Większość użytkowników zaczyna od strony z informacjami o sobie, która zapozna ich przed odwiedzającymi witrynę. Taka strona może zawierać na przykład taką treść:

Cześć! Za dnia jestem kurierem rowerowym, nocą próbuję swoich sił w aktorstwie, a to jest moja witryna. Mieszkam w Krakowie, mam wspaniałego psa który wabi się Reks i lubię piña coladę (oraz spacery, gdy pada deszcz).

…albo coś takiego:

Firma XYZ Doohickey została założona w 1971 roku i od tamtej pory dostarcza społeczeństwu dobrej jakości gadżety. Znajdująca się w Gotham City XYZ zatrudnia ponad 2000 osób i robi niesamowite rzeczy dla społeczności Gotham.

Jako nowy użytkownik WordPressa, powinieneś przejść do swojego kokpitu aby usunąć tę stronę i stworzyć nowe z własną treścią. Dobrej zabawy!