Obkładane

Wylane betonowe schody obkładany z góry elementami z drewna. Stolarze mają zdecydowanie naj mniej pracy przy wykonaniu takich prac a ilość zastosowanego drewna jest najmniejsza. Jest to rozwiązanie bardzo tradycyjne.

Samonośne

Do zalet schodów samonośnych można zaliczyć praktyczność w zastosowaniu do mniejszych pomieszczeń, lekkość wizualna, urozmaicenie wizualne wnętrza, różnorodność pomysłów i konstrukcji daje pole do popisu dla wyobraźni.

Dywanowe

Schody dywanowe są rozwiniętą wersją schodów obkładanych, dodatkowy do elementów drewnianych nakładanych z góry dochodzą elementy drewniane od czoła. Całość wygląda bardziej na bogato.

Składane

Polecamy schody składane na ścianę. Jest to nowoczesne, estetyczne rozwiązanie, warte zastosowania, gdy potrzebujemy zaoszczędzić miejsca lub gdzie w jednej przestrzeni chcemy mieć dwie ścieżki komunikacyjne. Jedną w poziomie a drugą w pionie.

Balustrady

Do schodów możemy wykonać również poręcze i balustrady, nie tylko z drewna ale również w połączeniu drewno-stalowym lub szklane. Mimo, że specjalizujemy się w drewnie temat obsługujemy kompleksowo.

Materiały

Z rodzimych gatunków używamy dąb, jesion, buk, sosna. Stosujemy też twarde odmiany materiałów tremowanych np: termo-jesion, szczególnie nadają się na zewnątrz. Wykonujemy również schody z gatunków egzotycznych.

Balustrada osiedle Neptun Park

Restauracja na molo w Sopocie

Schody Mikołajki Promenada

Pozostałe wykonania

Elewacje drewniane
na zewnątrz
Konstrukcje z drewna
na zewnątrz
Ogrodzenia, bramy
na zewnątrz
Schody, balustrady
na zewnątrz, wnętrza
Wnętrza w drewnie
wnętrza
Tarasy, mola
na zewnątrz
Meble na wymiar
wnętrza
Dekoracja i zabezpieczanie drewna
na zewnątrz
Sklep: drewno, półfabrykaty
na zewnątrz, wnętrza
Renowacje i inne
wnętrza

Dane kontaktowe


Przykładowa strona. Strony są inne niż wpisy na blogu, ponieważ nie tylko znajdują się zawsze w jednym miejscu, ale także pojawiają się w menu witryny (w większości motywów). Większość użytkowników zaczyna od strony z informacjami o sobie, która zapozna ich przed odwiedzającymi witrynę. Taka strona może zawierać na przykład taką treść:

Cześć! Za dnia jestem kurierem rowerowym, nocą próbuję swoich sił w aktorstwie, a to jest moja witryna. Mieszkam w Krakowie, mam wspaniałego psa który wabi się Reks i lubię piña coladę (oraz spacery, gdy pada deszcz).

…albo coś takiego:

Firma XYZ Doohickey została założona w 1971 roku i od tamtej pory dostarcza społeczeństwu dobrej jakości gadżety. Znajdująca się w Gotham City XYZ zatrudnia ponad 2000 osób i robi niesamowite rzeczy dla społeczności Gotham.

Jako nowy użytkownik WordPressa, powinieneś przejść do swojego kokpitu aby usunąć tę stronę i stworzyć nowe z własną treścią. Dobrej zabawy!