Na gruncie

Wykonujemy tarasy na gruncie. Wcześniej należy przygotować wylewkę betonową. (czy to robimy czy po stronie klienta?) Jak powinna być przygotowana taka wylewka? Na tak przygotowanej powierzchni montujemy konstrukcję i montujemy deski na konstrukcji.

Na balkonach

Taras na balkonie znacznie podnosi komfort użytkowania takiej przestrzeni. Ponieważ nie jest to miejsc gdzie chodzi się w butach, warto rozważyć zastosowanie termo-sosny, ponieważ jest ona miękka ale bardzo odporna na warunku atmosferyczne.

Na konstrukcjach drewnianych

Jeżeli nie mamy wylewki montujemy taras na samonośnej konstrukcji. Belki nośne montujemy na ? ( trylinkach, wkopywanych palach? jak? i na takim nośniku stawiamy konstrukcję nośna. Szczególne przydatne rozwiązanie gdy wyjście na taras jest wysoka względem podłoża.

Materiały

Wykonujemy tarasy z drewna krajowego, termo-drewno i egzotycznego. Deski płaskie lub ryflowane. Mocowanie na wkręty od góry lub w systemie niewidoczne wkręty. Olejowane, barwione, impregnowane natryskowo lub ciśnieniowo. Serwis i wsparcie wiedzą wielu lat doświadczenia.

Taras Tehermososna

Molo Restauracja Sopot

Promenada Mikołajki

Promenada Mikołajki

Pozostałe wykonania

Elewacje drewniane
na zewnątrz
Konstrukcje z drewna
na zewnątrz
Ogrodzenia, bramy
na zewnątrz
Schody, balustrady
na zewnątrz, wnętrza
Wnętrza w drewnie
wnętrza
Tarasy, mola
na zewnątrz
Meble na wymiar
wnętrza
Dekoracja i zabezpieczanie drewna
na zewnątrz
Sklep: drewno, półfabrykaty
na zewnątrz, wnętrza
Renowacje i inne
wnętrza

Dane kontaktowe


Przykładowa strona. Strony są inne niż wpisy na blogu, ponieważ nie tylko znajdują się zawsze w jednym miejscu, ale także pojawiają się w menu witryny (w większości motywów). Większość użytkowników zaczyna od strony z informacjami o sobie, która zapozna ich przed odwiedzającymi witrynę. Taka strona może zawierać na przykład taką treść:

Cześć! Za dnia jestem kurierem rowerowym, nocą próbuję swoich sił w aktorstwie, a to jest moja witryna. Mieszkam w Krakowie, mam wspaniałego psa który wabi się Reks i lubię piña coladę (oraz spacery, gdy pada deszcz).

…albo coś takiego:

Firma XYZ Doohickey została założona w 1971 roku i od tamtej pory dostarcza społeczeństwu dobrej jakości gadżety. Znajdująca się w Gotham City XYZ zatrudnia ponad 2000 osób i robi niesamowite rzeczy dla społeczności Gotham.

Jako nowy użytkownik WordPressa, powinieneś przejść do swojego kokpitu aby usunąć tę stronę i stworzyć nowe z własną treścią. Dobrej zabawy!