Kompleksowa obsługa

Wykonujemy projekty wstępne, wycenę, wizualizacje, projekt wykonawczy. Dostawa i montaż u klienta. Projektujemy kuchnie, szafy, komody, garderoby, łóżka, bary. Robimy zabudowę całych mieszkań, sklepów, salonów i hoteli.

Preferowane materiały

Płyty wiórowe laminowane lub oklejane naturalnym drewnem. Płyty mdf lakierowane. Płyty mdf oklejane naturalnym drewnem. Drewno lit klejone, szczotkowane, postarzane, lakierowane lub olejowane. Barwione lub w naturalnym kolorze.

Psychologia przestrzeni

Współpracujemy z biurem projektowym, które specjalizuje się w projektowaniu z uwzględnianiem wiedzy psychologicznej by tworzyć projekty, które lepiej zaspokajają potrzeby, cieszą oko swoją oryginalną formą, są przy tym zoptymalizowane pod kątem kosztów wykonania.

CEiIK Olsztyn – meble biurowe

CEiIK Olsztyn – biuro

CEiIK Olsztyn – zabudowa w holu głównym

CEiIK Olsztyn – kuchnia

Mieszkanie prywatne – kuchnia

CEiIK Olsztyn – bar w holu

CEiIK Olsztyn – lada portierni

Stół z drewna egzotycznego

Hotel – Wykonanie baru

Hotel w Mikołajkach – Wykonanie baru

Meble do łazienki

Pozostałe wykonania

Elewacje drewniane
na zewnątrz
Konstrukcje z drewna
na zewnątrz
Ogrodzenia, bramy
na zewnątrz
Schody, balustrady
na zewnątrz, wnętrza
Wnętrza w drewnie
wnętrza
Tarasy, mola
na zewnątrz
Meble na wymiar
wnętrza
Dekoracja i zabezpieczanie drewna
na zewnątrz
Sklep: drewno, półfabrykaty
na zewnątrz, wnętrza
Renowacje i inne
wnętrza

Dane kontaktowe


Przykładowa strona. Strony są inne niż wpisy na blogu, ponieważ nie tylko znajdują się zawsze w jednym miejscu, ale także pojawiają się w menu witryny (w większości motywów). Większość użytkowników zaczyna od strony z informacjami o sobie, która zapozna ich przed odwiedzającymi witrynę. Taka strona może zawierać na przykład taką treść:

Cześć! Za dnia jestem kurierem rowerowym, nocą próbuję swoich sił w aktorstwie, a to jest moja witryna. Mieszkam w Krakowie, mam wspaniałego psa który wabi się Reks i lubię piña coladę (oraz spacery, gdy pada deszcz).

…albo coś takiego:

Firma XYZ Doohickey została założona w 1971 roku i od tamtej pory dostarcza społeczeństwu dobrej jakości gadżety. Znajdująca się w Gotham City XYZ zatrudnia ponad 2000 osób i robi niesamowite rzeczy dla społeczności Gotham.

Jako nowy użytkownik WordPressa, powinieneś przejść do swojego kokpitu aby usunąć tę stronę i stworzyć nowe z własną treścią. Dobrej zabawy!