Wykusze

Wykusze generują niesamowity efekt wizualny, który urozmaici bryłę budynku. Doświetlają pomieszczenia ponieważ światło wchodzi z wielu kierunków. Szczególnie polecane do dużych pomieszczeń. Dodatkowo zwiększają powierzchnię. Możliwe kondygnacje zadaszenie dachem lub balkonem.

Altanki, carporty

Podłoże ze kostki brukowej, płyty (jakiej?) lub drewniana. Wykonujemy projekty typowe lub indywidualne. Współpracujemy z firmą, która specjalizuje się w projektowaniu ciekawych, estetycznych i niespotykanych na rynku projektów. Dla uczucia lekkości proponujemy aby dach od spodu malować na jasno.

Zadaszenia, pergole

Zadaszenia wykonujemy z plexi, gontu, blachodachówki, dachówki lub żagla. Zadaszenie może być stałe, otwierane lub z opcja mieszana. Częściowo stałe. częściowo otwierane. ( jeżeli otwierane to na jakiej zasadzie? chyba przesuwnej?

Werandy

Mogą być otwarte lub oszklone, z balustradami i przykryte dachem.

Materiał i obróbka

Z drewna konstrukcyjnego świerkowego, sosnowego, C24, KVH, BSH, inne. Drewno sezonowane, suszone, strugane, szlifowane, impregnowane, olejowane lub lakierowane.

Przykładowe wykonania wykuszy

Altanaka Retro

Pergola Olsztyn

Pergole w Gdańsku

Altanka pod Olsztynem

Altanka promenada Mikołajki

Altanka promenada Mikołajki

Altanka promenada Mikołajki

Elewacje drewniane
na zewnątrz
Konstrukcje z drewna
na zewnątrz
Ogrodzenia, bramy
na zewnątrz
Schody, balustrady
na zewnątrz, wnętrza
Wnętrza w drewnie
wnętrza
Tarasy, mola
na zewnątrz
Meble na wymiar
wnętrza
Dekoracja i zabezpieczanie drewna
na zewnątrz
Sklep: drewno, półfabrykaty
na zewnątrz, wnętrza
Renowacje i inne
wnętrza

Przykładowa strona. Strony są inne niż wpisy na blogu, ponieważ nie tylko znajdują się zawsze w jednym miejscu, ale także pojawiają się w menu witryny (w większości motywów). Większość użytkowników zaczyna od strony z informacjami o sobie, która zapozna ich przed odwiedzającymi witrynę. Taka strona może zawierać na przykład taką treść:

Cześć! Za dnia jestem kurierem rowerowym, nocą próbuję swoich sił w aktorstwie, a to jest moja witryna. Mieszkam w Krakowie, mam wspaniałego psa który wabi się Reks i lubię piña coladę (oraz spacery, gdy pada deszcz).

…albo coś takiego:

Firma XYZ Doohickey została założona w 1971 roku i od tamtej pory dostarcza społeczeństwu dobrej jakości gadżety. Znajdująca się w Gotham City XYZ zatrudnia ponad 2000 osób i robi niesamowite rzeczy dla społeczności Gotham.

Jako nowy użytkownik WordPressa, powinieneś przejść do swojego kokpitu aby usunąć tę stronę i stworzyć nowe z własną treścią. Dobrej zabawy!