Renowacje powierzchni

Najczęściej wykonujemy renowacje okien, balkonów, schodów, mebli, elewacji drewnianych. Oceniamy stan drewna i powierzchni zabezpieczających, doradzamy lub wykonujemy pełną renowację wraz z udzieleniem gwarancji.

Serwis

Wykonujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nie chodzi tutaj o renowację gdy drewno już źle wygląda ale o podjęcie czynności, które mają na celu przedłużenie żywotności powłoki tak by nie doszło do konieczności renowacji.

Materiały lakiernicy

Gdzie proponujemy lakierowanie, gdzie olejowanie, gdzie impregnację, gdzie woskowanie?

Nowoczesne ławki na osiedlu „XXX” Gdańsk

Ławki promenada Mikołajki

Ławko-donica Olsztyn

Pozostałe wykonania

Elewacje drewniane
na zewnątrz
Konstrukcje z drewna
na zewnątrz
Ogrodzenia, bramy
na zewnątrz
Schody, balustrady
na zewnątrz, wnętrza
Wnętrza w drewnie
wnętrza
Tarasy, mola
na zewnątrz
Meble na wymiar
wnętrza
Dekoracja i zabezpieczanie drewna
na zewnątrz
Sklep: drewno, półfabrykaty
na zewnątrz, wnętrza
Renowacje i inne
wnętrza

Dane kontaktowe


Przykładowa strona. Strony są inne niż wpisy na blogu, ponieważ nie tylko znajdują się zawsze w jednym miejscu, ale także pojawiają się w menu witryny (w większości motywów). Większość użytkowników zaczyna od strony z informacjami o sobie, która zapozna ich przed odwiedzającymi witrynę. Taka strona może zawierać na przykład taką treść:

Cześć! Za dnia jestem kurierem rowerowym, nocą próbuję swoich sił w aktorstwie, a to jest moja witryna. Mieszkam w Krakowie, mam wspaniałego psa który wabi się Reks i lubię piña coladę (oraz spacery, gdy pada deszcz).

…albo coś takiego:

Firma XYZ Doohickey została założona w 1971 roku i od tamtej pory dostarcza społeczeństwu dobrej jakości gadżety. Znajdująca się w Gotham City XYZ zatrudnia ponad 2000 osób i robi niesamowite rzeczy dla społeczności Gotham.

Jako nowy użytkownik WordPressa, powinieneś przejść do swojego kokpitu aby usunąć tę stronę i stworzyć nowe z własną treścią. Dobrej zabawy!